Відкрито центр надання адміністративних послуг

Відповідно до Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 № 737 “Про заходи щодо упорядкування адміністративних послуг” та постанови Кабінету Міністрів України від 05.01.2011 №33 “Деякі питання надання платних адміністративних послуг”, на виконання протокольного доручення від 27.02.2012 року за результатами наради голови Сумської обласної державної адміністрації Ю.П.Чмиря щодо створення центрів надання адміністративних послуг було прийнято розпорядження голови Путивльської районної державної адміністрації від 14.06.2012 року “Про робочу групу з організації роботи  по  створенню центру надання адміністративних послуг у Путивльському районі".

Питання покращення надання населенню послуг займають дедалі важливіше місце в діяльності органів місцевого самоврядування та виконавчої влади. З метою створення зручних і сприятливих умов для отримання послуг громадянам, суб’єктам господарювання Путивльського району, забезпечення відкритості інформації про діяльність органів виконавчої влади 12 липня відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг у Путивльському районі.

У відкритті взяли участь т.в.о. голови Путивльської районної державної адміністрації Котенко В.В, керівник апарату Путивльської районної державної адміністрації Приходько Н.М., заступники голови Путивльської районної державної адміністрації, начальники управлінь та керівники відділів Путивльської районної державної адміністрації.