Пошук на сайті

Шановні відвідувачі!

Офіційний сайт Путивльської районної державної адміністрації знаходиться за адресою: http://ptvl.sm.gov.ua/

Дозвільний центр

Роз’яснення щодо процедур отримання документів, необхідних відповідно до законодавства для здійснення будівництва об'єктів

Друк

1. Будівельний паспорт

Отримання будівельного паспорта.

2. Містобудівні умови та обмеження

Отримання містобудівних умов та обмежень.

Детальніше...
 

Перелік документів дозвільного характеру (ДДХ), що видаються в дозвільному центрі

Друк

ДАІ Путивльського РВ УМВС України в Сумській області.

1) Дозвіл на на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні.

2) Погодження дорожнього перевезення небезпечних вантажів .

Міська рада.

1) Рішення про передачу у власність, надання в постійне користування та аренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності.

2) Рішення про продаж земельних ділянок державної та комунальної власності.

3) Погодження та затвердження проектів землеустрою сільськогосподарських підприємств, установ і організацій, особистих селянських, фермерських господарств.

4) Дозвіл на розміщення зовнішньої реклами

Райдержадміністрація.

1) Рішення про передачу у власність, надання в постійне користування та аренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності.

2) Рішення про продаж земельних ділянок державної та комунальної власності.

3) Погодження та затвердження проектів землеустрою сільськогосподарських підприємств, установ і організацій, особистих селянських, фермерських господарств.

Головне управління Держкомзему у Сумській області.

1) Висновок державної експертизи землевпорядної документації.

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Сумській області.

1) Дозвіл на виконання будівельних робіт.

2) Видача сертифіката.

Служба наглядово-профілактичного обслуговування Путивльського району при управлінні Держтехногенбезпеки у Сумській області.

1) Дозвіл на початок роботи новостворених підприємств, впровадження нових технологій, передача для виробництва зразків нових пожежонебезпечних машин, механізмів, устаткування та продукції, оренда будь-яких приміщень .

Путивльська районна санітарно-епідеміологічна станція.

1) Експлуатаційний дозвіл для потужностей , що здійснюють в Україні діяльність з виробництва та/або обігу харчових продуктів підконтрольних санітарній службі.

2) Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи діючих об’ектів, у тому числі військового та оборонного призначення.

Управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

1) Атестат виробництва молока, молочної сировини і молочних продуктів

Управління ветеринарної медицини в Путивльському районі.

1) Щодо отримання експлуатаційного дозволу оператором потужностей ( об’єктів), які займаються виробництвом харчових продуктів, підконтрольних державній службі ветеринарної медицини, та для агропродовольчих ринків

2) Щодо отримання експлуатаційного дозволу для провадження діяльності: на потужностях ( об’єктах) з переробки неїстівних продуктів тваринного походження; на потужностях ( об’єктах) з виробництва, імітування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів.

3) Дозвіл на проведення заходів із залученням тварин.

4) Ветеринарні документи: міжнародні ветеринарні сертифікати ( для країн СНД- ветеринарні свідоцтва форми № 1,№ 2 та № 3)- при переміщенні за межі України.

5) Ветеринарні документи: ветеринарні довідки-при переміщенні в межах району.

6) Ветеринарні документи: ветеринарні свідоцтва ( для України - форми № 1та № 2 )- при переміщенні за межі території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, районів, міст.

Комісія із розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою.

1) Висновок Комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою, про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Державна інспекція з карантину рослин по Сумській області.

1) Карантинний сертифікат.

2) Фітосанітарний сертифікат.

3) Фітосанітарний сертифікат на реекспорт.

Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Сумській області.

1) Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

2) Дозвіл на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення.

3) Дозвіл на спеціальне водокористування в разі використання води водних об’єктів загальнодержавного значення.

4) Дозвіл на виробництво, зберігання, транспортування, використання, захоронення, знищення та утилізацію отруйних речовин, у тому числі продуктів біотехнології та інших біологічних агентів.

5) Дозвіл на розміщення відходів.

6) Дозвіл на проведення спеціальних робіт із спорудження експлуатаційних свердловин на воду.

 

Все про дозвільний центр

Друк

Відповідно до Закону України « Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» з метою спрощення процедур отримання суб’єктами господарювання документів дозвільного характеру, розпорядженням голови Путивльської районної державної адміністрації від 10 червня 2005 року № 221 створено «Єдиний дозвільний центр» у Путивльському районі.

Дозвільний центр – робочий орган Путивльської районної державної адміністрації, в якому представники місцевих дозвільних органів та державний адміністратор провадять діяльність з видачі, переоформлення та анулювання документів дозвільного характеру, видачі їх дублікатів за принципом організаційної єдності.

Дозвільний центр працює щоденно, крім вихідних та святкових днів, згідно з режимом роботи районної державної адміністрації, прийом документів та консультування суб’єктів господарювання щодо отримання документів дозвільного характеру проводиться державним адміністратором щоденно. Прийом документів представниками місцевих дозвільних органів проводиться що середи з 14-00 до 16-00 години.

Детальніше...
 

Новації в дозвільній системі

Друк

З 01.01.2012 набрав чинності Закон України « Про внесення змін до Закону України « Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» від 07.04.2011 № 3204 –VI, згідно з яким концептуально змінюється порядок взаємодії між органами влади та суб’єктами господарювання щодо видачі документів дозвільного характеру - прийом документів та видача документів дозвільного характеру оформлених дозвільними органами, відбуватиметься виключно через Державного адміністратора за принципом «єдиного вікна». «Єдине вікно» це один з елементів боротьби з корупцією, оскільки  значно зменшується контакт суб’єкта господарювання з органами  влади.

Видача, переоформлення , видача дублікатів та анулювання  документів дозвільного характеру суб’єктам господарювання буде здійснюватися у єдиному дозвільному центрі, який розташований у  приміщенні Путивльської райдержадміністрації на першому поверсі .  Керівники місцевих дозвільних органів зобов’язані забезпечити участь у роботі центру своїх представників відповідним розпорядчим документом.

Детальніше...