Все про дозвільний центр

Відповідно до Закону України « Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» з метою спрощення процедур отримання суб’єктами господарювання документів дозвільного характеру, розпорядженням голови Путивльської районної державної адміністрації від 10 червня 2005 року № 221 створено «Єдиний дозвільний центр» у Путивльському районі.

Дозвільний центр – робочий орган Путивльської районної державної адміністрації, в якому представники місцевих дозвільних органів та державний адміністратор провадять діяльність з видачі, переоформлення та анулювання документів дозвільного характеру, видачі їх дублікатів за принципом організаційної єдності.

Дозвільний центр працює щоденно, крім вихідних та святкових днів, згідно з режимом роботи районної державної адміністрації, прийом документів та консультування суб’єктів господарювання щодо отримання документів дозвільного характеру проводиться державним адміністратором щоденно. Прийом документів представниками місцевих дозвільних органів проводиться що середи з 14-00 до 16-00 години.

“Єдиний дозвільний центр” у Путивльському районі розташований на першому поверсі приміщення районної державної адміністрації за адресою: вул. Першотравнева, 84, м. Путивль, Сумська область, 41500

Роботу дозвільного центру координує державний адміністратор відповідно до чинного законодавства. У роботі « Єдиного дозвільного центру» у Путивльському районі беруть участь такі місцеві дозвільні органи:

1. Путивльська міська рада.

2. Районна санітарно-епідеміологічна станція.

3. Путивльська районна державна адміністрація.

4. Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Сумській області.

5. Служба наглядово-профілактичного обслуговування Путивльського району при управлінні Держтехногенбезпеки у Сумській області

6. Управління державної ветеринарної медицини в Путивльському районі.

7. Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

8. Головне управління Держкомзему в Сумській області.

9. Комісія із  розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою.

10. Державна інспекція з карантину рослин по Сумській області.

Усі заяви щодо видачі документів дозвільного характеру та видача документів дозвільного характеру підлягають обов’язковій реєстрації державним адміністратором. Забороняється видача документів дозвільного характеру місцевими дозвільними органами поза межами дозвільного центру.