Перелік документів дозвільного характеру (ДДХ), що видаються в дозвільному центрі

ДАІ Путивльського РВ УМВС України в Сумській області.

1) Дозвіл на на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні.

2) Погодження дорожнього перевезення небезпечних вантажів .

Міська рада.

1) Рішення про передачу у власність, надання в постійне користування та аренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності.

2) Рішення про продаж земельних ділянок державної та комунальної власності.

3) Погодження та затвердження проектів землеустрою сільськогосподарських підприємств, установ і організацій, особистих селянських, фермерських господарств.

4) Дозвіл на розміщення зовнішньої реклами

Райдержадміністрація.

2) Рішення про продаж земельних ділянок державної та комунальної власності.

Головне управління Держкомзему у Сумській області.

1) Висновок державної експертизи землевпорядної документації.

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Сумській області.

1) Дозвіл на виконання будівельних робіт.

2) Видача сертифіката.

Служба наглядово-профілактичного обслуговування Путивльського району при управлінні Держтехногенбезпеки у Сумській області.

1) Дозвіл на початок роботи новостворених підприємств, впровадження нових технологій, передача для виробництва зразків нових пожежонебезпечних машин, механізмів, устаткування та продукції, оренда будь-яких приміщень .

Путивльська районна санітарно-епідеміологічна станція.

1) Експлуатаційний дозвіл для потужностей , що здійснюють в Україні діяльність з виробництва та/або обігу харчових продуктів підконтрольних санітарній службі.

2) Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи діючих об’ектів, у тому числі військового та оборонного призначення.

Управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

1) Атестат виробництва молока, молочної сировини і молочних продуктів

Управління ветеринарної медицини в Путивльському районі.

1) Щодо отримання експлуатаційного дозволу оператором потужностей ( об’єктів), які займаються виробництвом харчових продуктів, підконтрольних державній службі ветеринарної медицини, та для агропродовольчих ринків

2) Щодо отримання експлуатаційного дозволу для провадження діяльності: на потужностях ( об’єктах) з переробки неїстівних продуктів тваринного походження; на потужностях ( об’єктах) з виробництва, імітування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів.

3) Дозвіл на проведення заходів із залученням тварин.

4) Ветеринарні документи: міжнародні ветеринарні сертифікати ( для країн СНД- ветеринарні свідоцтва форми № 1,№ 2 та № 3)- при переміщенні за межі України.

5) Ветеринарні документи: ветеринарні довідки-при переміщенні в межах району.

6) Ветеринарні документи: ветеринарні свідоцтва ( для України - форми № 1та № 2 )- при переміщенні за межі території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, районів, міст.

Комісія із розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою.

1) Висновок Комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою, про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Державна інспекція з карантину рослин по Сумській області.

1) Карантинний сертифікат.

2) Фітосанітарний сертифікат.

3) Фітосанітарний сертифікат на реекспорт.

Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Сумській області.

1) Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

2) Дозвіл на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення.

3) Дозвіл на спеціальне водокористування в разі використання води водних об’єктів загальнодержавного значення.

4) Дозвіл на виробництво, зберігання, транспортування, використання, захоронення, знищення та утилізацію отруйних речовин, у тому числі продуктів біотехнології та інших біологічних агентів.

5) Дозвіл на розміщення відходів.

6) Дозвіл на проведення спеціальних робіт із спорудження експлуатаційних свердловин на воду.