Пошук на сайті

Шановні відвідувачі!

Офіційний сайт Путивльської районної державної адміністрації знаходиться за адресою: http://ptvl.sm.gov.ua/

Глухівська об'єднана податкова інспекція інформує:

УВАГА! ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ, ПРИСВЯЧЕНА ЗАПРОВАДЖУВАННЮ ПОДАТКУ НА НЕРУХОВЕ МАЙНО!

Друк

Шановні платники податків!

12 червня 2013 року з 15.00 до 16.00  відбудеться Інтернет-конференція на тему: «Нюанси податку на нерухоме майно.».

На запитання платників податків відповідатиме заступник начальника Глухівської об’єднаної державної податкової інспекції Чернуха Володимир Миколайович

Запрошуємо Вас взяти участь в інтернет-конференції.

Питання надсилайте до 14-00 12.06.2013р. за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Чи будуть мене менше перевіряти після введення електронної контрольної стрічки?

Друк

Завдяки застосуванню дистанційного контролю органами Міндоходів проводитиметься менша кількість перевірок. Вказаний сервіс також знизить корупційні ризики за рахунок зменшення прямого спілкування представників бізнесу зі співробітниками контролюючих органів.

При цьому хочу наголосити: тим, хто не декларував реальні виторги, доведеться змінити своє ставлення до сплати податків. Дистанційна та автоматична передача даних РРО на спеціальний сервер Міністерства доходів і зборів України дозволить щодоби мати інформацію про готівкові операції по кожному суб’єкту господарювання. Відтак порушників у сфері готівкового обігу виявлятимуть шляхом аналітичних розрахунків. Кількість фактичних перевірок за цих умов буде мінімальною і виключно за потребою підтвердити виявлені порушення.

 

Чи обов’язково мені потрібно ставити цей модем, якщо у мене магазин в селі, а зв’язок працює через раз?

Друк

З 1 січня 2013 року для суб’єктів господарювання стає обов’язковим подання звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) до органів державної податкової служби в електронному вигляді.

Відповідно до абзаців 2 – 4 п. 7 ст. 3 Закону України від 6 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон №265) передбачено:

- суб’єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, або електронні контрольно-касові реєстратори, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, повинні подавати до органів державної податкової служби по дротових або бездротових каналах зв’язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам’яті реєстраторів розрахункових операцій або в пам’яті модемів, які до них приєднані;

Детальніше...
 

Які переваги отримають підприємці після впровадження електронної контрольно-касової стрічки?

Друк

Зверну увагу підприємців на два важливих моменти. Витрати на придбання спеціальних модемів до касового апарату компенсуються витратами на придбання кілометрів паперової касової стрічки, а це близько 2 гривень за один рулон. Якщо врахувати фінансові санкції, які сьогодні податківці застосовують до суб’єктів підприємництва за незбереження паперової касової стрічки протягом трьох років (а це 170 гривень за відсутність лише однієї касової стрічки), вигода для бізнесу очевидна. Крім того, запровадження електронної касової контрольної стрічки зекономить не тільки кошти, а й дорогоцінний час наших клієнтів, оскільки використання сучасної касової техніки дозволить не подавати щомісяця звітність про використання РРО до органів Міндоходів.

 

Що таке зовнішній модем до касового апарату? Хто має встановлювати модем на касовий апарат?

Друк

Зовнішній модем – це окремий пристрій, призначений для передачі копії сформованих реєстратором розрахункових операцій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків в електронній формі по дротових або бездротових каналах зв’язку, до складу якого входить пам’ять для тимчасового зберігання цих копій.

Підключає модем до касового апарата, організовує зв’язок та передачу електронної контрольної стрічки до органів Міндоходів центр сервісного обслуговування – суб’єкт господарювання, який за договором з постачальником надає послуги щодо введення в експлуатацію, технічного обслуговування, гарантійного, післягарантійного ремонту реєстраторів розрахункових операцій.

 

Як і де можна зробити пере прошивку РРО?

Друк

Оновлення прошивки потребує зняття опломбованої кришки фіскального блоку. Згідно з чинним законодавством («Порядок технічного обслуговування та ремонту РРО», затверджений постановою КМУ від 12.05.2004 №601), заміну і опломбування фіскального блоку може виконувати тільки виробник. Таким чином, щоб передати РРО для оновлення прошивки виробнику, необхідно звернутися до сервісного центру.

 

РРО: передача електронної звітності

Друк

Питання заміни чи доопрацювання касових апаратів для формування ними касової стрічки в електронній формі та автоматичної передачі звітних даних до органів Міністерства доходів і зборів сьогодні є надзвичайно актуальним для підприємців, які є користувачами РРО. Адже  1 липня 2013 року закінчується перехідний період, під час якого за використання «старої» техніки з паперовою касовою стрічкою податкова не застосовувала штрафні санкції. На запитання представників бізнесу регіону щодо особливостей цього процесу дає відповіді заступник начальника Глухівської ОДПІ Чернуха Володимир Миколайович

 

Плануєте перейти на „спрощенку” – подайте заяву

Друк

Суб’єкти господарювання, які планують з ІІІ кварталу поточного року перейти на спрощену систему оподаткування - повинні подати відповідну заяву до територіального органу Міндоходів. Зробити це слід не пізніше, ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Тобто, останній день подання такої заяви - 14 червня 2013 року.

Детальніше...
 

Глухівська ОДПІ: більшість жителів нашого регіону не зазнає додаткових витрат від введення податку на нерухомість

Друк

Як відомо, з 1 січня цього року в Україні введено новий податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, яким оподатковуються квартири та житлові будинки, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб.

Переважна більшість населення нашого регіону не зазнає додаткових фінансових витрат від введення податку, оскільки за невеликі квартири платити податок не доведеться. В основному платниками цього податку будуть власники великогабаритних квартир та житлових будинків. Зокрема, під оподаткування підпадуть 3 категорії громадян:

Детальніше...
 

«Нові правила» подання звітності при використанні РРО

Друк

Глухівська ОДПІ нагадує суб’єктам господарювання, які використовують касові апарати, що з 1 січня 2013 року змінено порядок подання звітності!

Замість подання звітів на паперових носіях один раз на місяць інформація про використання РРО має подаватися до органів податкової служби через Інтернет.

Діючу касову техніку слід доопрацювати шляхом приєднання до неї відповідних модемів для передачі даних або придбати нові вдосконалені РРО.

Шановні платники податків, не зволікайте, звертайтесь до виробників зазначених РРО або центрів сервісного обслуговування з питань підключення зовнішніх модемів та доопрацювання внутрішнього програмного забезпечення РРО.

Відповідальність за неподання звітності про використання РРО в електронному вигляді настає з 1 липня 2013 року.

 
«ПочатокПопередня12345678НаступнаКінець»