Пошук на сайті

Шановні відвідувачі!

Офіційний сайт Путивльської районної державної адміністрації знаходиться за адресою: http://ptvl.sm.gov.ua/

Перелік дозволених касових апаратів розширено до 14 видів

Друк

За три місяці спливає піврічний термін, відведений суб’єктам господарювання, які працюють з реєстраторами розрахункових операцій (РРО),  для переходу на сучасні касові апарати з електронною стрічкою.

Радимо користувачам касової техніки активніше звертатися до Центрів сервісного обслуговування РРО щодо придбання сучасних касових апаратів чи модернізації існуючих.

Новий Державний реєстр РРО, затверджений у березні цього року, розширив перелік дозволених касових апаратів розширено до 14 видів. Найпоширенішими є MINI, DATECS, IKC.

 

У разі неможливості відразу придбати нову касову техніку, відсутності необхідної моделі, варто залишити у сервісному центрі заявку на його покупку. Це буде документальним підтвердженням ваших дій, спрямованих на виконання вимог чинного законодавства.

Нагадуємо, що за неподання звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) до органів державної податкової служби в електронному вигляді з 1 липня передбачені штрафні санкції - десять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.