Пошук на сайті

Шановні відвідувачі!

Офіційний сайт Путивльської районної державної адміністрації знаходиться за адресою: http://ptvl.sm.gov.ua/

Не зволікайте з переобладнанням касових апаратів

Друк

Глухівська ОДПІ нагадує платникам податків, що з 1 січня 2013 року впроваджено електронну контрольну стрічку РРО. На цій стрічці в пам'яті касового апарату або модему, який до нього приєднаний, формуються  копії розрахункових документів і фіскальних звітів. Один раз на добу цей звіт автоматично передається на сервер обробки інформації ДПС.

 

На поточну дату в Глухівській ОДПІ зареєстровано 370 реєстраторів розрахункових операцій, які підлягають доопрацюванню для формування контрольної касової стрічки в електронному вигляді.

Модернізувати наявні касові апарати або ж придбати нові для формування контрольної касової стрічки в електронному вигляді зобов’язує закон. З 1 липня 2013 року за її неподання виникає фінансова відповідальність, тож не виключено, що до центрів сервісного обслуговування виникатимуть черги на переобладнання реєстраторів розрахункових операцій.

Протягом січня – березня 2013 року в Глухівській ОДПІ зареєстровано 13 касових апаратів, що формують контрольну касову стрічку в електронному вигляді та 5 касових апаратів модернізовано, тобто 18 касових апаратів вже формують копії контрольних касових стрічок, які автоматично передаються на сервер обробки інформації ДПС.

Глухівська ОДПІ звертається до користувачів касових апаратів із проханням, не зволікати з їх переобладнанням для подання звітності в електронному вигляді.