Пошук на сайті

Шановні відвідувачі!

Офіційний сайт Путивльської районної державної адміністрації знаходиться за адресою: http://ptvl.sm.gov.ua/

Дохід у вигляді процентів не відображається у податковій декларації про майновий стан і доходи

Друк

При заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи, отримані у 2012 році, фізичні особи мають право не відображати доходи у вигляді процентів на поточний або депозитний банківський рахунок. Такі доходи включаються до складу загального річного оподатковуваного доходу з 1 січня 2015 року.

 

Включення доходу до складу загального річного оподатковуваного доходу у вигляді процентів на поточний або депозитний  банківський рахунок визначено пп. 164.2.8 п. 164.2 ст. 164 Податкового кодексу України (ПК). Абзац шостий п. 1 р. ХІХ «Прикінцеві положення» ПК визначає момент набрання чинності вказаного питання.

Водночас, з 1 січня 2015 року до складу загального річного оподатковуваного доходу платника податку включатиметься дохід у вигляді процентів на поточний або депозитний банківський рахунок крім:

- доходів, отриманих платником податку у вигляді процентів, що нараховані на цінні папери, емітовані Міністерством фінансів України та на боргові зобов’язання Національного банку України;

- доходів у вигляді процентів на поточні банківські рахунки, за якими на користь фізичних осіб здійснюються виключно виплати заробітної плати, стипендій, пенсій, соціальної допомоги та інших передбачених законом соціальних виплат.