Інеса САВЕНКО: «У регіоні стаціонарним лікуванням охоплено всіх ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які цього потребують» «Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ ставить перед нами завдання приділяти увагу кожному чорнобильцю. Гарантії якісного лікування цієї катего

Юридичні особи сплачують податок авансовими внесками  щокварталу, до 30 числа місяця, що настає за звітним кварталом.

Таким чином, останнім днем сплати авансового внеску за І квартал поточного року є 29 квітня 2013 року.

Сума авансових внесків розраховується  в річній податковій декларації. Підприємства, які мають у власності нерухоме майно, самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 1 лютого цього ж року подають органу ДПС за місцезнаходженням об’єкта нерухомості декларацію.  У такій декларації нарахована за рік сума податку розподіляється по кварталах рівними частинами.

Нагадуємо, що порядок обчислення та сплати сум податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, визначено ст. 265 Податкового кодексу України.