Пошук на сайті

Шановні відвідувачі!

Офіційний сайт Путивльської районної державної адміністрації знаходиться за адресою: http://ptvl.sm.gov.ua/

Зберігати квитанції про прийом елетронної звітності потрібно три роки

Друк

Порядок надання податкової звітності в електронному вигляді регламентований Інструкцією з підготовки та надання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку, затвердженою Наказом ДПА України від 10.04.2008 № 233.

Платники податків, які звітують до органів Міністерства доходів і зборів України в електронному вигляді, повинні подати декларацію не пізнііше закінчення останньої години дня, в якому закінчується граничний термін надання звітнрсті.

Органи Міністерства доходів і зборів України приймають податкову звітність з 9.00 до 18.00 щоденно, окрім вихідних, святкових і неробочих днів. При цьому, в останній день граничного строку податкова звітність в електронній формі приймається до останньої години, тобто до 24.00 дня, коли завершується граничний термін.

Після отримання звітності в електронному вигляді орган Міністерства доходів і зборів надсилає платникові дві квитанції.

Перша квитанція підтверджує, що податкові документи передані до органу Міндоходів. Ця квитанція надсилається на ту адресу, з якої надійшла звітність від платника. Копія першої квитанції в електронному вигляді зберігається в органі Міндоходів.

Якщо перша квитанція не надійшла на електронну адресу платника, то вважається, що податковий документ не отримано.

Друга квитанція підтверджує снесення документів платника до бази даних Міністерства доходів і зборів в електронному вигляді.

На цю декларацію накладається цифровий підпис органау Міндоходів, здійснюється її шифрування та пересилка платникові засобами телекомунікаційного зв’язку. Копія такої квитанції також зберігається в електронному вигляді в органі Міндоходів.

Отримані електронні квитанції платник повинен зберігати протягом 1095 днів з дня подання податкової звітності.