Увага! Не сплачують податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки:

1. Фізичні особи, які мають у власності лише одну квартиру, житлова площа якої не перевищує 120 кв.м.

2. Фізичні особи, які мають у власності лише один житловий будинок, житлова площа якого не перевищує 250 кв.м.

3. Фізичні особи, які мають у власності одну квартиру, житлова площа якої не перевищує 120 кв.м. та один садовий (дачний) будинок.

4. Фізичні особи, які мають у власності один житловий будинок, житлова площа якого не перевищує 250 кв.м. та один садовий (дачний) будинок.

5. Багатодітні сім'ї та прийомні сім'ї, у яких виховується троє та більше дітей, які мають у власності лише одну квартиру, незалежно від її площі.

6. Багатодітні сім'ї та прийомні сім'ї, у яких виховується троє та більше дітей, які мають у власності лише один будинок, незалежно від його площі.

7. Фізичні особи, які мають частку однієї квартири, яка перебуває у спільній частковій власності кількох осіб (або у спільній сумісній власності кількох осіб і поділена між ними в натурі), якщо така частка не перевищує 120 кв.м.

8. Фізичні особи, які мають частку одного житлового будинку, який перебуває у спільній частковій власності кількох осіб (або у спільній сумісній власності кількох осіб і поділений між ними в натурі), якщо така частка не перевищує 250 кв.м.

9. Фізичні особи, які мають у власності житловий будинок або квартиру, які розташовані в зонах відчуження та безумовного (обов'язкового) відселення, незалежно від кількості об'єктів житлової нерухомості та їх площі.