Путівник по податковому законодавству - журнал «Вісник податкової служби України!

Вашим надійними помічником і партнером у бурхливому окені інформації готовий бути – журнал „Вісник податкової служби України” – офіційне видання Державної податкової служби України. Видання виходить щопонеділка для юридичних і фізичних осіб – платників податків та працівників органів ДПС України.

На сторінках журналу передплатники мають можливість отримати найактуальніші новини щодо податкового законодавства, діяльності ДПС України, аналіз проблем оподаткування та бухгалтерського обліку, нормативні акти, документи, консультації та коментарі фахівців Державної податкової служби України, а також ексклюзивну, цікаву та корисну інформацію.

Оформити редакційну передплату можна через філію ДП «СВЦ ДПС України» у Сумській області: телефон для довідок в м.Глухів 2-51-50 .

Передплатні індекси 22599 українськомовне видання або 22600 російськомовне видання. Сайт журналу: www.visnuk.com.ua