Призначено нового керівника Глухівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Сумській області.

Глухівську об’єднану державну податкову інспекцію очолив Микола Дейнеко. Раніше він обіймав посаду начальника Сумської міжрайонної державної  податкової  інспекції

Новий керівник першочерговим своїм завданням на цій посаді вважає вдосконалення форматів роботи податківців, дотримання принципу партнерства і довіри у роботі із сумлінними платниками, підвищення ефективності та системи протидії в тіньовому секторі економіки. Микола Миколайович також підкреслив, що реорганізація, яка проводиться у Міністерстві доходів і зборів, жодним чином не зачіпатиме платників податків та не створить жодних незручностей і перешкод для якісного надання послуг.

Біографічна довідка:

Дейнеко Микола Миколайович народився 23 травня 1961 року на Донеччині.

Працював на керівних посадах на виробничих підприємствах та в органах виконавчої влади.

На службі в державних податкових органах перебуває з  липня 1990 року.

Має вищу освіту, за фахом – економіст.