Кампанія декларування завершилася!

Кампанія декларування громадянами майнового стану та доходів, отриманих у 2012 році впевнено дійшла до фінішу. Глухівською ОДПІ  вже підведено підсумки.

За весь період декларування було проведено чимало заходів, що сприяли та забезпечували обслуговування громадян для добровільного та своєчасного подання ними декларацій.

Наразі, до Глухівської ОДПІ подано податкові декларації про майновий стан та доходи, отримані протягом 2012 року, 847 нашими земляками та задекларовано 37674,9 тис.грн. доходу.

Найбільшу кількість декларацій подано в результаті прийняття у спадщину чи дарунок коштів, майна, майнових чи немайнових прав, а саме 234 декларації на загальну суму отриманого доходу 11810 тис.грн.

Чимало громадян вирішили скористатися своїм правом на отримання податкової знижки, внаслідок чого подано 272 декларацій із задекларованими витратами в розмірі 8748 тис.грн., податок з доходів фізичних осіб, який підлягає поверненню складає 210 тис.грн.. Згідно поданої звітності прагнуть отримати: знижку за навчання 259 осіб, знижку за страхування життя 9 громадян та 4 громадянина знижку на іпотеку житла.

Окрім цього, подано:

1) 9 податкових декларацій громадянами, що отримали іноземні доходи та задекларовано ними 66 тис.грн. доходу.

2) 129 декларацій від отримання доходів з продажу рухомого майна із задекларованою сумою доходу 5057 тис.грн.

3) 41 декларація подана громадянами в результаті отриманого доходу від здачі в оренду нерухомого майна - загальна сума задекларованого доходу складає 237 тис.грн.

4) 93 декларації подано від отримання інших видів доходу із задекларованою сумою 3162 тис.грн.

Не можна не звернути увагу на той факт, що є громадяни, які вирішили скористатися послугою «Подання звітності в електронному вигляді». Таких налічується троє осіб, що задекларували свої доходи не відриваючись від свого робочого місця чи домівки.