До уваги громадськості!

Формується новий склад громадської ради

У зв’язку з закінченням терміну повноважень діючої громадської ради при Путивльській районній державній адміністрації (далі – громадської ради) розпочинається прийом документів для участі в установчих зборах для формування нового складу громадської ради. Учасники установчих зборів визначать кількісний та персональний склад громадської ради. До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України. Для участі в установчих зборах до ініціативної робочої групи подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

1) рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

2) біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

3) копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

4) інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства  протягом останніх двох років.

Зразки документів можна отримати в головного спеціаліста з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату Путивльської районної державної адміністрації (Панченко Віта Павлівна). Телефон для довідок 5-26-57.

Документи приймаються до 02 лютого 2013 року за адресою: м. Путивль, вул. Першотравнева, 84, каб. 16.