План проведення консультацій з громадськістю

План проведення
Путивльською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2011 році

1. Збори за участю громадської ради при Путивльській районній державній адміністрації на тему: «Про перспективи залучення інвестицій у Путивльський район».

Управління економіки, агропромис-лового комплексу  райдерж-адміністрації, сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації

Квітень 2011 року

2. Збори за участю громадської ради при Путивльській районній державній адміністрації на тему: «Про стан, проблеми та перспективи розвитку агропромислового комплексу в Путивльському районі».

Управління агропромислового комплексу  райдержадміністрації, сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації

Червень 2011 року

3. Збори за участю громадської ради при Путивльській районній державній адміністрації на тему: «Про стан виконання районної програми «Здоров’я нації».

Комунальна установа Путивльської районної ради Сумської області «Центральна районна лікарня»,

Вересень 2011 року

4. Збори за участю громадської ради при Путивльській районній державній адміністрації на тему: «Про актуальність розроблення програми «Відродження вітчизняного виробника» її значення для створення робочих місць та наповнення бюджету Путивльського району».

Управління економіки, агропромислового комплексу райдержадміністрації, відділ розвитку інфраструктури райдержадміністрації

Грудень 2011 року

5. Проведення засідань у форматі «круглого столу», конференції, зборів, зустрічей з громадськістю, радіодебатів, електронних консультацій тощо з актуальних питань соціально-економічного розвитку району за участю громадської ради при Путивльській районній державній адміністрації.

Сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації

Протягом 2011 року

6. Соціологічні дослідження з метою виявлення пріоритетних напрямів у роботі місцевих органів влади, потреб громадськості та ставлення населення до нагальних проблем розвитку держави, області та району.

Протягом 2011 року