про проведення конкурсу з добору кандидатів до

Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2012

році

З метою створення механізму добору до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» найбільш обдарованих громадян України, залучення їх до впровадження реформ у сферах державного управління Президентом України підписано Указ від 5 квітня 2012 року №246/ 2012 «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації».

Добір кандидатів до Президентського кадрового резерву здійснюється на конкурсній основі.  До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які на день подання документів не досягли сорока років, відповідають установленим законом вимогам для вступу на державну службу, а також:

-вільно володіють державною мовою та однією з мов Європейського Союзу;

мають:

- повну вищу освіту;

- стаж роботи не менше десяти років (у тому числі не менше п'яти років стажу державної служби та/або служби в органах місцевого самоврядування, із них не менш як три роки на керівних посадах, чи не менше п'яти років стажу на керівних посадах у відповідних сферах соціально-економічного розвитку);

- бездоганні етичні стандарти;

- лідерські якості й ініціативність;

- високі комунікаційні навички;

- досвід командної роботи;

- сумісність із культурою програми;

- чітке розуміння мети участі у програмі Президентського кадрового резерву;

- бажання працювати у проектах державного сектору України;

- високі аналітичні здібності.

Для участі у конкурсі особа, яка відповідає установленим цим Положенням вимогам, особисто подає в друкованому вигляді до Управління державної служби Головдержслужби України в Сумській області такі документи (для прискорення обробки інформації прохання надсилати електронні версії документів  на адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ):

1) заяви про:

- участь у конкурсі із зазначенням пріоритетної сфери державного управління;

- згоду на проведення перевірки поданих нею відомостей;

- згоду на зберігання, використання та оприлюднення персональної інформації, яку у разі зарахування особи до Президентського кадрового резерву буде внесено до відповідної бази даних;

2) копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України, засвідчені в установленому порядку;

3) дві фотокартки розміром 4x6 см;

4) копії документів про повну вищу освіту, засвідчені в установленому порядку;

5) копію трудової книжки, засвідчену в установленому порядку;

6) медичну довідку про стан здоров'я за формою, затвердженою Міністерством охорони здоров'я України;

7) заповнену анкету за встановленою формою;

8) повідомлення про відсутність обставин, що унеможливлюють її зарахування до Президентського кадрового резерву і перебування в ньому за встановленою  формою;

9) тези публічного виступу з презентації власного досвіду реалізації проекту чи ідеї проекту у відповідній пріоритетній сфері державного управління, викладені державною мовою та однією з мов Європейського Союзу, виконані відповідно до методичних рекомендацій;

10) рекомендаційні листи фахівців у відповідних сферах державного управління (за наявності);

11) копію першої сторінки закордонного паспорта (за наявності).

Прийом документів здійснюється відповідними територіальними органами Нацдержслужби з 10 травня до 25 червня у робочі дні з 9 до 18 години (для прискорення обробки інформації прохання надсилати електронні версії документів  на адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

Для отримання детальної інформації необхідно звертатись до Управління державної служби в Сумській області за адресою: 40030, м. Суми, пл. Незалежності, 2, 7 поверх, каб. 130, 132.

Контактні телефони для зв’язку:

(0542) 607-609, 607-608, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Управління державної служби Головдержслужби України в Сумській області.