Колегія розглянула ряд питань

Відбулося засідання колегії Путивльської районної державної адміністрації під керівництвом голови Путивльської районної державної адміністрації А.І. Косовського. Розглянуто ряд актуальних для розвитку району питань.

Про виконання бюджету району за 2012 присутніх проінформувала т.в.о. начальника фінансового управління Путивльської райдержадміністрації В.М. Счастливцева.

За 2012 рік в місцеві бюджети району надійшло 116359,8 тис. гривень, з яких 109224,7 тис. - доходи загального фонду, 7135,1 - доходи спеціального фонду.

В розрізі бюджетів виконання планових показників доходної частини бюджету складають: по районному бюджету 90,3%, міському - 102,3%, сільському - 130,3%.

У порівнянні з 2011 роком власних і закріплених доходів надійшло більше на 5834,4 тис. гривень.

Основним джерелом районного бюджету є податок на доходи фізичних осіб, якого отримано 59,3% від загальної суми власних надходжень. Основним платником податку на доходи фізичних осіб є бюджетна сфера - відділ освіти, районна лікарня, педколедж, і сільськогосподарські підприємства, такі, як ПП «К. Маркса-2 »і сільгоспкооператив« Ярославна ».

Багато зауважень викликає незадовільна робота адміністративних комісій як у міському, так і в сільських радах.

Видатки загального фонду бюджету мають соціальну спрямованість. На фінансування соціально-культурних заходів і соціальний захист населення використано 90,4% від загальної суми видатків.

Підсумки економічного та соціального розвитку району за минулий рік підвела т.в.о. начальника відділу економічного розвитку та торгівлі Путивльської райдержадміністрації Л.П. Бутова.

Вона зазначила, що протягом минулого року органами виконавчої влади району робилися заходи, спрямовані на поліпшення основних показників економічного і соціального розвитку району. Так, темп росту промислового виробництва склав 120,5%. Виробництво молока збільшилося на 0,7%.

Повністю оплачені використані енергоносії, при цьому бюджетні організації району скоротили споживання газу на 2,2%. Введено в експлуатацію 1320кв.м. житла, що на 46,3% більше, ніж у 2011 році.

Однак на 9% зменшилося поголів'я великої рогатої худоби, на 65% - поголів'я свиней. Найбільший спад поголів'я великої рогатої худоби стався в ССК «Ярославна», а свиней - по ТОВ «Арго». Пасажирським транспортом перевезено на 12, 8% менше пасажирів. Заборгованість з виплати заробітної плати є тільки на одному підприємстві - «Птахофабрика« Путивльська», і становить 4,8 тис. гривень.

В районі створено 423 робочих місця, ліквідовано 187.

Були обговорені також питання виконання районних Програми підтримки малого підприємництва та «Учитель».

Розглянуто заходи щодо впорядкування нормативного регулювання підприємницької діяльності, можливості фінансово-кредитної, інвестиційної, ресурсної та інформаційної підтримки,

Відзначено також, що районна Програма «Учитель», затверджена розпорядженням голови райдержадміністрації у 2002 році, на сьогоднішній день виконана за всіма зазначеними в ній пунктам.