Про проведення районного конкурсу «Кращий колективний договір»

На Сумщини упродовж останніх років поширюється позитивний досвід укладання колективних договорів та угод різних рівнів. За підсумками 2012 року в районі забезпечено охоплення колективними договорами 3670 працюючих, що складає 95,1 відсотків  до облікової кількості штатних працівників.

Під  час проведення конкурсу організаційним комітетом будуть враховані основні критерії щодо забезпечення на основі реалізації зобов’язань за колективним договором позитивної динаміки щодо продуктивної зайнятості працівників, рівня оплати праці, соціального розвитку підприємства та соціальних гарантій працюючих, створення безпечних та нешкідливих умов праці та створення належних санітарно-побутових умов, зниження рівня виробничого травматизму та кількості нещасних випадків, запобігання трудових спорів тощо.

Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами «Переможець районного конкурсу на кращий колективний договір» та матеріали переможців будуть направлені до обласного організаційного комітету Сумської  обласної ради профспілок для участі у обласному турі конкурсу.

Звертаємо увагу керівників та голів профспілкових комітетів підприємств, установ та організацій щодо прийняття участі у районному конкурсі.

За довідками звертатися до управління соціального захисту населення Путивльської районної державної адміністрації (каб. 2, тел. 5 41 36).