Успішно стартував районний тур Всеукраїнського конкурсу «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

На виконання розпорядження голови Путивльської районної державної адміністрації, за традицією, започаткованою Національним агентством України з питань державної служби, 9 квітня 2013 року було проведено перший, районний тур Всеукраїнського Конкурсу «Кращий державний службовець», в якому взяли участь 26 державних службовців апарату та структурних підрозділів Путивльської районної державної адміністрації. Конкурс традиційно відбувся у двох номінаціях: «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».

Під час проведення конкурсу учасники протягом трьох годин проходили тестування на знання сучасного законодавства, знання комп’ютера, складали діловий документ, створювали презентацію, виконували інші завдання.

За підсумками конкурсу державні службовці, які отримають перші місця в кожній з номінацій, продовжать змагання в обласному турі Конкурсу.