СТАРТУВАВ ІІ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ«КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» – це можливість презентувати себе як кваліфікованого, ерудованого та перспективного працівника.

Конкурс щорічно проводиться серед державних службовців II - VII категорії посад в номінаціях: «Кращий керівник» (беруть участь керівники структурних підрозділів, які мають загальний стаж державної служби не менш як 5 років, з них на керівних посадах не менш як 2 роки); та «Кращий спеціаліст» (спеціалісти,які мають загальний стаж державної служби не менш як 2 роки).

Перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» проводився протягом березня-квітня 2013 року.

Проведення другого туру конкурсу «Кращий державний службовець» відбуватиметься протягом травня-червня поточного року:

• серед центральних органів виконавчої влади на базі Нацдержслужби України;
  • серед місцевих органів виконавчої влади (на базі центрів перепідготовки  та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій).

Під час проведення особлива увага зосереджуватиметься на виявленні державних службовців з високим професійним рівнем вирішення складних завдань у сфері державного управління.

Завдання включатимуть:

• запитання для співбесіди з питань державного управління та місцевого самоврядування;
  • практичні завдання та тести з питань службової етики та етикету;
  • публічний виступ з актуальних питань суспільно-політичного розвитку країни та реформування державного управління.

Переможці та лауреати Конкурсу нагороджуватимуться дипломами та цінними подарунками.

ІІІ тур Конкурсу та його фінальну частину заплановано провести наприкінці вересня 2013 року.

Початок цьогорічного конкурсу вкотре показав, що на державну службу приходять професійно підготовлені громадяни, які професійно та ініціативно виконують службові обов’язки, мають організаторські здібності.