Пошук на сайті

Шановні відвідувачі!

Офіційний сайт Путивльської районної державної адміністрації знаходиться за адресою: http://ptvl.sm.gov.ua/

РОЗПОЧАТО ПРОВЕДЕННЯ ОЦІНЮВАННЯ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ З ДОБОРУ ДО ПРЕЗИДЕНТСЬКОГО КАДРОВОГО РЕЗЕРВУ «НОВА ЕЛІТА НАЦІЇ»

Друк

31 травня розпочато наступний етап конкурсу з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році – проведення оцінювання учасників конкурсу.

Оцінювання проводиться, відповідно до графіку інтерв‘ю-центрами, створеними в усіх регіонах України на базі регіональних інститутів державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

Детальніше...
 

НА СУМЩИНІ АКТИВНО ВПРОВАДЖУЮТЬСЯ ЗАХОДИ З ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

Друк

«Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ доручив скоротити споживання газу в Україні у 2013-2014 роках не менш ніж на 50%. Сумщина має колосальний потенціал для виробництва та використання альтернативних видів енергії. Для прикладу, віддача твердої біомаси дорівнює традиційним видам палива, таким як нафта, газ. Тож завдання – скоротити споживання газу на 50% – реальне», – зазначив у ході експертної дискусії радник голови облдержадміністрації Марк БЕРФМАН.

«Сьогодні на Сумщині діє Програма з організації виробництва та використання місцевих поновлюваних видів палива. Вона передбачає проведення заходів з енергозбереження, модернізації комунальної енергетики, використання біомаси для виробництва енергії та переведення котельних на альтернативні види палива. В області здійснюється виробництво брикетів, пілетів із відходів лісопереробки, соняшника, соломи тощо. Все це в комплексі дозволяє значно скороти споживання природного газу та зменшити енергозалежність регіону», – зазначив начальник відділу енергозбереження, енергоефективності та економічного аналізу управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Максим КОТЕНКО.

Детальніше...
 

НОВА ЕЛІТА НАЦІЇ

Друк

За сприяння облдержадміністрації відбулося оцінювання учасників конкурсу з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації»

Оцінювання кандидатів відбулося на базі державного закладу післядипломної освіти «Сумський центр підготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій»

Кандидати до Президентського кадрового резерву проходили тестування на предмет володіння загальними та спеціальними знаннями, необхідними вміннями та навичками, анкетування з визначення морально-психологічних і ділових якостей, комп’ютерне тестування з іноземної мови, інтерв’ю з метою оцінювання тез публічного виступу.

Детальніше...
 

СУМСЬКА ОБЛАСТЬ Є ЛІДЕРОМ В УКРАЇНІ З ВИКОНАННЯ ПРОГРАМ БУДІВНИЦТВА ДОСТУПНОГО ЖИТЛА

Друк

Держава готова розглянути збільшення обсягів фінансування регіону за державними житловими програмами до 10 мільйонів гривень

«Сумська область є лідером в Україні з виконання програм будівництва доступного житла, має потужний потенціал для розвитку будівельної галузі. Тому держава готова розглянути збільшення обсягів фінансування регіону за державними житловими програмами до 10 мільйонів гривень», – повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник, перебуваючи на Сумщині.

Детальніше...
 

ЩОРІЧНИЙ РАЙОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ДЗВІНОЧКИ ПУТИВЛЬЩИНИ»

Друк

В цей день веселе свято, присвячене Міжнародному дню захисту дітей проходив у Путивлі, і вже традиційно - в міському парку.

Дітвору і супроводжуючих їх вчителів та батьків зі святом і з настанням літа від усієї душі привітали перший заступник голови Путивльської районної державної адміністрації В.В. Котенко, керуючий справами апарату Путивльської районної ради М.Д. Лук’яненко, а потім відбувся святковий концерт, в якому при активній підтримці дорослих – працівників районного відділу культури і фахівців Центру позашкільної роботи взяли участь кращі дитячі колективи та юні артисти - практично всі юні таланти нашого Путивльського району.

Детальніше...
 

ВИПУСКНИЙ БАЛ НА ПУТИВЛЬЩИНІ

Друк

Голова Путивльської районної державної адміністрації А.І. Косовський вручив золоті медалі випускникам.

Урочистості проходили у Путивлі в перший день літа. В цей день атестати зрілості  отримали 84 випускника 11-х класів, а ще 19 з них керівниками району були урочисто вручені золоті медалі.

В цей теплий вечір побажали багато теплих слів випускникам, школярам, вчителям начальник Головного фінансового управління Сумської обласної державної адміністрації, депутат районної ради Є.І.Южаков, голова Путивльської районної державної адміністрації А.І. Косовський, голова Путивльської районної ради О.Д. Фесенко.

Детальніше...
 

НА ПУТИВЛЬЩИНІ ПРОЙШЛИ ЗАХОДИ ПРИСВЯЧЕНІ РОЗВИТКУ ФУТБОЛУ

Друк

В районі впроваджуються соціальні ініціативи Президента України шодо розвитку футболу, наголошує голова Путивльської районної державної адміністрації А.І.Косовський.

Протягом квітня - травня 2013 року в загальноосвітніх навчальних закладах  пройшли заходи які присвячені розвитку футболу. Навчальними закладами було проведено: вікторини, конкурси малюнків, фото, брейн-ринги. Вчителями фізичної культури проведені інтегровані уроки-конкурси, виховні позаурочні заходи з презентаціями про видатних українських футболістів. Перед проведенням виховних заходів було передбачено певну підготовку знань з історії футболу,діти складали вірші про футбол, вивчили пісні про футбол, на уроках української мови написані твори про улюблених футболістів. Заключним етапом було проведення спортивних змагань з футболу, в яких взяло участь близько 50 каманд.В багатьох школах виступали змішані команди, де  з хлопцями грали і дівчата.

Детальніше...
 

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «НАШЕ ЗАВДАННЯ – ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЗМІСТОВНИЙ ТА ЯКІСНИЙ ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ, РОЗВИВАТИ КОЖНУ ДИТИНУ ЯК ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО, ТАК І ФІЗИЧНО»

Друк

За словами голови облдержадміністрації, оздоровча кампанія-2013 буде наймасштабнішою за останні роки

«Президент України поставив завдання підвищити рівень оздоровлення та відпочинку дітей до 70%. Тож всі причетні до оздоровчої кампанії мають згуртуватися довкола організації відпочинку дітей та відповідально поставитися до його організації», – наголосив Юрій Чмирь.

Літнім відпочинком цього річ буде охоплено понад 70 тисяч дітей Сумщини, що на 15 тисяч більше, ніж минулого року. На літню оздоровчу кампанію у 2013 році передбачено 32,6 мільйона гривень, що майже на 12 мільйонів гривень більше, ніж у минулому році. «Головне завдання організаторів оздоровчої кампанії – дати можливість дітям відпочити, набратися сил та зміцнити здоров’я», – наголосив Юрій Чмирь.

Детальніше...
 

ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН – ІНДИКАТОР РОБОТИ ВЛАДИ

Друк

Олександр ЦУПРО: «На виконання доручень Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА обласна влада вдосконалює роботу зі зверненнями громадян»

«Обласна влада відкрита до діалогу з жителями Сумщини й готова сприяти врегулюванню їх проблем. Наш пріоритет – забезпечення комфортного життя та соціальних гарантій для кожної людини», – наголосив у ході прес-конференції заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації.

З початку 2013 року до сектору роботи зі зверненнями громадян апарату облдержадміністрації надійшло 955 звернень, що на 8,3 % менше, ніж за аналогічний період минулого року. Жителями області було порушено 1221 питання. Кожне друге звернення було вирішено позитивно (48%), підкреслив Олександр Цупро.

Детальніше...
 

НА ПУТИВЛЬЩИНІ ПРОВЕДЕНО ЄДИНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДЕНЬ

Друк

На виконання соціальних ініціатив Президента України щодо належної організації та проведення літнього відпочинку дітей, зокрема, започаткування роботи літніх шкіл для обдарованих дітей в районі проведено єдиний інформаційний день за участю в.о. начальника Головного управління Пенсійного фонду в Сумській області Зленко Т.В., начальника управління Пенсійного фонду в Путивльському районі Воронова В.М., заступника голови Путивльської райдержадміністрації М.І. Корнєва та трудового колективу Путивльської загальнооосвітньої школи I-III ступенів №1 ім. Радіка Руднєва.

Питання організації змістовного відпочинку та якісного оздоровлення дітей, учнівської та студентської молоді постійно перебуває на контролі Сумської обласної державної адміністрації.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»