РОБОЧА НАРАДА В ПУТИВЛІ

За словами першого заступника голови обласної ради Олега Бояринцева, від чіткої координації дій влади, проектантів, будівельників і дорожників залежить імідж області як сторони, що приймає гостей. Адже на останньому засіданні оргкомітету з підготовки до святкування Дня партизанської слави і 70-річчя партизанського руху на Україні в період Великої Вітчизняної війни саме Путивль визначено місцем загальнодержавних урочистостей.

«22 вересня Путивль прийматиме делегації з кількох країн, саме тут планується провести цілу низку заходів високого патріотичного звучання. Уряд виділив на підготовку 26 мільйонів гривень, і тепер наше завдання – активно попрацювати», - сказав на робочій нараді у Путивлі Олег Бояринцев.

Він коротко ознайомив присутніх з питаннями, які розглядались минулого четверга у Києві під час засідання оргкомітету, до складу якого входять, зокрема, губернатор Сумщини Юрій Чмирь і народний депутат Андрій Деркач.

Разом із заступником голови облдержадміністрації, депутатом обласної ради Миколою Деркачем, Олег Бояринцев заслухали стан справ з підготовки до святкування.

У нараді взяли участь голова Путивльської райдержадміністрації Косовський А.І. і голова районної ради Фесенко О.Д., представники будівельних організацій, які безпосередньо ведуть роботи на тому чи іншому об'єктах. Зокрема розглянули хід капітального ремонту майдану Перемоги та благоустрою території біля пам'ятників С. В. Руднєву і С.А.Ковпаку, капітального ремонту Музею партизанської слави і Музею зброї та військової техніки в Спадщанському лісі. Планується також відремонтувати дороги по вулиці Кірова, Радянській та Свободи.