Про підготовку пропозицій до проекту обласної програми зайнятості

Перший заступник голови райдержадміністрації Котенко Віктор Володимирович 05 жовтня 2011 року провів засідання з числа представників управлінь райдержадміністрації (управління праці та соціального захисту населення, економіки, агропромислового розвитку) з метою визначення та надання пропозицій щодо прогнозованих показників ринку праці по Путивльському району до проекту обласної програми зайнятості населення на 2012-2013 роки. На засіданні розглянутий аналіз створення нових робочих місць в розрізі підприємств  за 2009 - 2010 роки та 9 місяців 2011 року. За підсумками проведеного аналізу визначені очікувані дані по створенню нових робочих місць у 2011 році у кількості 400 одиниць, прогнозні показники на 2012-2013 роки в кількості 300 та 250 одиниць відповідно. Визначені показники на засіданні прийняті одноголосно, інформація направлена до головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.