Щоб Сейм був повноводним

У вересні місяці цього року були розпочаті  роботи по будівництву гідроспоруд на річці Сейм. В результаті чого рівень води в нашій улюбленій річці в межах міста збільшиться більш ніж на півтора метра!

У теперішній час активно ведуться будівельні роботи. Слід відмітити, що коштів, необхідних для успішного завершення будівництва, достатньо. І в цьому велика заслуга керівництва Сумської облдержадміністрації та Сумської обласної ради. Також значну роботу в цьому напрямку проводить народний депутат України від Партії регіонів  Андрій Леонідович Деркач.

Фактичне рішення цього важливого питання намітилось після телемосту з Президентом України В.Ф. Януковичем, в ході якого путивляни звернулись до Віктора Федоровича з проханням врятувати р. Сейм.

Ця проблема розглянута на державному рівні, в результаті були виділені відповідні кошти.