На засіданні колегії райдержадміністрації

26 жовтня 2011 року відбулося засідання колегії Путивльської  районної державної адміністрації, на якому обговорювались  питання:

1. Про виконання бюджету району за 9 місяців 2011 року.

2. Про виконання програми економічного і соціального розвитку району  за 9 місяців 2011 року.

Колегія відбулась під керівництвом голови райдержадміністрації – голови колегії А.І. Косовського. У засіданні взяли  участь: начальник обласного Пенсійного фонду Машкіна Л.Є., керівники підприємств, установ, організацій району, перший заступник міського голови,  сільські  голови, керівники сільськогосподарських підприємств району, начальники управлінь та відділів Путивльської  райдержадміністрації, представники місцевої преси.

Всі доповідачі і виступаючі брали активну участь в обговоренні   питань.

За результатами колегії були прийняті відповідні проекти розпоряджень голови райдержадміністрації.