У центрі зайнятості

7 листопада 2011 року Путивльським районним центром занятості проведений профорієнтаційний семінар з безробітними на тему: "Оволодій новою професією". Мета заходу – інформування безробітних про стан ринку праці, сприяння у працевлаштуванні шляхом професійної перепідготовки безробітних за направленням центру зайнятості.

У семінарі взяли участь 73 безробітних. Учасникам семінару було запропоновано проаналізувати причини свого безробіття, шляхи виходу із ситуації, яка склалася, у тому числі – професійна перепідготовка або підвищення кваліфікації. Окремої уваги приділено можливостям навчання у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за направленням центру зайнятості.  У зв`язку з цим присутнім було запропоновано перегляд відео ролика про Одеський центр ПТО ДСЗ та слайдів про Рівненський центр ПТО ДСЗ.

Також 8 листопада 2011 року проведено семінар для окремих категорій громадян. в т.ч. інвалідів на тему: "Про особливості працевлаштування „квотної” категорії шукачів роботи, бронювання робочих місць" і його мета, працевлаштування на дотаційні робочі місця.

У семінарі взяли участь 16 безробітних.  Учасники семінару були ознайомлені  з законодавством щодо захисту менш конкурентноспроможних на ринку праці категорій безробітних, про послуги служби зайнятості, про відповідальність роботодавців за безпідставну відмову у прийнятті на  заброньовані робочі місця осіб, які потребують соціального захисту.