Передсвятковий ярмарок

12 листопада Путивльський район прийняв участь в обласному передсвятковому ярмарку до Дня працівників сільського господарства з продажу продукції сільського господарства, який відбувся на площі Незалежності в м.Суми. Район був представлений трьома торговими місцями. За час проведення ярмарки було реалізовано хлібобулочних виробів 250 кг., м'яса свіжого 263 кг.

Аграрії Сумщини практично завершили збирання сільськогосподарських культур урожаю 2011 року. По окремих культурах отримані найвищі показники з валового збору та врожайності за всі роки нашої держави. Проведення обласного передсвяткового ярмарку є вагомим звітом працівників села перед населенням області у вирішенні продовольчої безпеки регіону.

В обласному ярмарку прийняли участь сільськогосподарські підприємства області та підприємства міста Суми, всього 155 торгівельних точок, в тому числі 105 сільськогосподарських, фермерських і приватних підприємств, 26 підприємств харчової і переробної промисловості Сумщини та    24 підприємств обласної спілки споживчих товариств і ресторанного господарства та міської торгівлі.

Для створення святкової атмосфери на обласному ярмарку та з метою підведення підсумків аграрного року районні управління агропромислового розвитку райдержадміністрацій Сумської області представили стилізовані подвір`я із використанням народних традицій притаманних району.

Відвідувачі обласного ярмарку мали можливість переглянути виступи колективів народної творчості та художньої самодіяльності від районів.

Обласний ярмарок відвідали голова обласної державної адміністрації Юрій Чмирь, голова обласної ради Геннадій Михайленко, заступник голови Тамара Іщенко, керівник апарату облдержадміністрації Олександр Цупро, начальник головного управління агропромислового розвитку Володимир Івченко, голови районних державних адміністрацій. Всі вони були задоволені масштабом ярмарку, запропонованим асортиментом та цінами на продукти харчування.

Крім того мешканці міста Сум мали змогу придбати безліч інших товарів: найрізноманітніші на смак та вигляд хлібобулочні вироби, різноманітні кондитерські вироби, крупи в асортименті, рибу живу, свіжоморожену та вироби з неї, свіже м'ясо, широкий асортимент м'ясокопчених виробів та ковбас, кисло-молочні продукти, олію, яйця, мед, борошно, солодощі, фрукти, овочі свіжі та квашені, зерно, саджанці плодово-ягідних та декоративних культур та інші види продукції за цінами нижчими від ринкових на 15-20%. Про це свідчили чималі черги біля кожної торгової точки. Так, олію реалізовували за ціною 12,00-14,00 грн/л; капусту від 0,50 до 0,90 грн./кг, моркву 1,80-2,00, картоплю продовольчу – 0,70-1,50, яблука – 4,50; зернову продукцію – 1,00-1,50 грн./кг; живу рибу – 20,00 грн./кг; цукор – 6,00 грн./кг.

Вся сільськогосподарська продукція та продукція її переробки, яку підприємства агропромислового комплексу області реалізовували на ярмарку користувалася значним попитом у жителів та гостей міста Суми, які із задоволенням відвідали даний захід та залишили слова подяки.