Форум молодих державних службовців

ВІДБУВСЯ ФОРУМ МОЛОДИХ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

"Підтримка молоді - інвестиції в майбутнє", - про це зазначив заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Цупро О. М. під час ІV Міжрегіонального форуму молодих державних службовців «Розвиток Сумщини – справа молоді», який відбувся 25 листопада у виставковому комплексі Сумської ТПП «Іллінський».

«Головна мета форуму – почути думки молоді щодо реалізації Стратегії соціально-економічного розвитку «Нова Сумщина-2015» в поточному та наступних роках», – підкреслив Олександр Цупро.

За його словами, молодь регіону демонструє активну громадянську позицію. Зокрема, на Сумщині вперше спільно з активом громадських організацій розроблено та ухвалено інноваційну Програму «Молодь Сумщини-2015». Сьогодні вона активно запроваджується в області, охоплюючи широкий спектр напрямків діяльності – від пропаганди здорового способу життя до реалізації молодіжних проектів та залучення молоді до роботи у владних структурах.

Як зауважив заступник голови Національного агентства України з питань державної служби Микола ДЯЧИШИН, сьогодні Сумська область є одним з лідерів в Україні щодо запровадження новітніх підходів та ідей в управлінні господарським комплексом регіону.

«Сумщина активна використовує креативні пропозиції молоді щодо розвитку області. Яскравим свідченням цього є формування губернаторського кадрового резерву», – зазначив Микола Дячишин.

Учасниками форуму стали державні службовці віком до 35 років з Сумської, Харківської, Полтавської, Дніпропетровської областей, студенти вищих навчальних закладів, громадських організацій.

У ході форуму було розглянуто питання щодо практичних аспектів модернізації публічної влади, залучення молоді до державного управління у світлі реформи публічної адміністрації, впровадження технологій електронного урядування в роботу органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Дніпропетровської області, підвищення престижу державної служби серед молоді.

Учасники форуму також відвідали виставку-семінар «Інформаційні технології в освіті та сучасному суспільстві».

На виставці-семінарі були представлені останні ІТ-розробки провідних науковців та студентської молоді північно-східного регіону України у сфері освіти та державного управління. Серед учасників виставки були представлені світові та вітчизняні ІТ-лідери – Microsoft, CISCO, ІНКОМ.

За підсумками форуму відбулось обговорення актуальних питань ролі молоді в процесі становлення сучасної європейської моделі державного управління в Україні. Надані учасниками пропозиції враховані та узагальнені організаторами у Резолюції форуму.

Від Путивльського району участь у Форумі взяли керівник апарату райдержадміністрації Приходько Н. М., начальник відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації Князєва І. О., головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Пан- ченко В. П. та провідний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдерж-адміністрації Приз Лариса Вячеславівна, стаття якої "Важливі чинники, що впливають на рівень професіоналізації державної служби" увійшла до збірки матеріалів Форуму