Проведено засідання робочих груп

24 листопада 2011 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Котенка проведені засідання робочих груп:

1) з контролю за своєчасним запровадженням підприємствами усіх форм власності, підприємцями-фізичними особами мінімальної заробітної плати та своєчасної виплати заробітної плати, на якому розглянуті питання:

1. Про підсумки роботи за 10 місяців 2011 року.

2.  Аналіз показників заробітної плати.

3. Стан виконання протокольних рішень.

За результатами розгляду другого питання прийнято рішення доручити управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації (Кревсун М.Ю.) проаналізувати причини низького рівня заробітної плати на  підприємствах ПП «Карпенко» (с.Юр’єве) та ТОВ АФ «Обрій» (с. Бунякине) та надати пропозиції щодо підвищення її рівня, розглянути перспективи подальшої роботи даних підприємств та на наступному засіданні робочої групи доповісти по даному питанню. Інформація по 1 та 3 питаннях взята до відома.

2) з питань  легалізації  виплати  заробітної плати та зайнятості населення, на якому розглянуті питання:

1. Про проведену роботу управлінням Пенсійного фонду України в Путивльському районі, Путивльським відділенням Глухівської МДПІ, державним інспектором праці та районним центром зайнятості щодо нелегальної виплати заробітної плати та зайнятості населення, а також про проблемні питання та шляхи Ії вирішення.

2. Стан виконання завдань Програми зайнятості населення Путивльського району за підсумками І0 місяців 2011 року та про проект Програми зайнятості населення на 2012-2013 роки.

3. Стан виконання  протокольних рішень.

За результатами розгляду  питань інформація взята до відома.