На засіданні колегії

30 листопада 2011 року відбулося засідання колегії Путивльської районної державної адміністрації на якому обговорювались питання:

1. Про проходження опалювального сезону 2011-2012 років.

2. Про хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 01.06.2010 №264 «Про хід виконання Закону України «Про дошкільну освіту».

Колегія відбулась під керівництвом голови районної державної адміністрації – А.І. Косовського. У засіданні взяли участь: начальник Головного фінансового управління Сумської обласної державної адміністрації  Южаков Є.І., керівники підприємств, установ, організацій району, міський та сільські голови, керівники навчальних закладів міста та району, представники місцевої преси.

Всі доповідачі і виступаючи брали активну участь в обговоренні питань.

За результатами засідання  колегії були прийняті відповідні проекти розпоряджень голови районної державної адміністрації.