Пройшло засідання координаційної ради

14.12.2011 року  під головуванням голови районної державної адміністрації Косовського Анатолія Івановича пройшло засідання координаційної ради з питань запобіганню, протидії корупції та усунення її наслідків на території Путивльського району. На засідання координаційної ради були запрошені працівники апарату, начальники відділів та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, а також керівники установ, міський та сільські голови.

З роз’ясненням основних норм Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» перед присутніми виступив прокурор Путивльського району – Микитенко Володимир Петрович.

Володимир Петрови привів невелику статистику, що з моменту вступу нового Закону на території Сумської області було складено 54 протоколи за вчинення корупційних діянь із них  порушено 19 кримінальних справ та 13 протоколів за хабарництво. На території Путивльського району складено 4 протоколи на посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Підводячи підсумки засідання координаційної ради голова районної державної адміністрації Косовський Анатолій Іванович наголосив всім присутнім неухильно дотримуватися норм Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», уникати будь-яких прецедентів порушення Закону та, тим паче, публічних згадок про них.