На засіданні колегії райдержадміністрації

28 грудня 2012 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Котенка В. В. відбулося засідання колегії Путивльської районної державної адміністрації, на якому обговорювались питання:

1. Про проект районного бюджету на 2012 рік.

2. Про проект програми економічного і соціального розвитку Путивльського району на 2012 рік.

3. Про стан виконання в 2011 році завдань Програми зайнятості населення Путивльського району та про Програму зайнятості населення Путивльського району на 2012-2014 роки.

4. Про стан кадрової роботи в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації.

У засіданні взяли участь: керівники установ, організацій, сільгосппідприємств району, міський та сільські голови, представники місцевої преси, громадських організацій.

Пройшло активне обговорення запланованих питань.

За результатами засідання  колегії були прийняті відповідні проекти розпоряджень голови районної державної адміністрації.