УВАГА: КОНКУРС "Губернаторський резерв"

ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

оголошує конкурс із відбору кандидатів

для зарахування до губернаторського кадрового резерву

До участі в конкурсі допускаються особи, які є громадянами України, мають повну вищу освіту, вільно володіють державною мовою, володіють комп’ютером (на рівні користувача), не перебувають під судом і слідством та не притягувалися до кримінальної або адміністративної відповідальності за вчинення корупційних діянь раніше.

Для участі в конкурсі необхідно подати до конкурсної комісії такі документи: заяви про участь у конкурсі та про згоду на використання і оприлюднення персональної інформації, біографічну довідку встановленого зразка з фотокарткою розміром  4 х 6 см, ксерокопію диплома з додатком, інформацію (обсягом не більше 1 аркуша друкованого тексту) щодо мотивації перебування в губернаторському кадровому резерві, підвищення кваліфікації, участі в реалізації проектів, громадській діяльності тощо.

Документи необхідно подавати особисто до відділу кадрової роботи апарату Сумської обласної державної адміністрації за адресою: м. Суми, пл. Незалежності, 2, кімната 21 (другий поверх).

Інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати за телефонами: 63-13-12, 63-17-06 (м. Суми).

Зразки оформлення документів - в кадровій службі райдержадміністрації (т.5-21-76, каб.12 адмінбудівлі, м. Путивль, вул. Першотравнева, 84)

Термін подачі документів – до 20 січня 2012 року.

Конкурсна комісія