Відкрився музей народної творчості

10 січня 2012 року на базі Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 відкрився музей народної творчості «Бабусина світлиця». Група учнів-дослідників звітувала про дослідницько-пошукову роботу в рамках  проекту «Обереги пам᾿яті».

Результатом роботи є оформлення інтер’єру української хати. Оселя прикрашена самотканими килимами, чудовими вишиванками, а з ліжка посміхаються  червоними квітами сестрички-подушки.

Особливу увагу звернули на картини місцевих художників: Вороніна Ігоря Івановича, Гринька Василя Івановича, Гавриленка Юрія Івановича, творчу спадщину поета й прозаїка, журналіста й художника Олександра Дмитровича Педяша, музиканта й композитора Григорія Павловича Ланіна, майстра різьби по дереву  Анатолія Федоровича Плотникова, прекрасні роботи  гончара села Линове Татаринова Олександра Микитовича та його онука Татаринова Олександра Миколайовича, який сьогодні продовжує  справу свого діда: навчає дітлахів творити дива із глини. Не можна надивитися на красу, створену «золотими руками»  вишивальниці Русакової Оксани Миколаївни, роботи якої дарують тепло, чарують красою, бентежать ніжними переливами кольорів.

Почесними  гостями  свята були заступник голови Путивльської райдержадміністрації Свердлікова Ірина Миколаївна, заступник  начальника відділу освіти райдержадміністрації Чернякова Тетяна Михайлівна, методист  районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації Брянцева Світлана Миколаївна, головний редактор газети «Путивльські відомості» Луговський Анатолій Васильович, директор краєзнавчого музею Тупік Сергій Володимирович та багато інших.