Енергозберігаючі технології - в життя

Саме цей тезис став лейтмотивом обласної виставки «Енергоэфективність та енергозбереження», яка в рамках реалізації стратегії розвитку «Нова Сумщина 2012» відбулась  на минулому тижні у виставковому центрі  Сумської торговельно-промислової палати.

У відкритті виставки взяли  участь голова Сумської обласної державної адміністрації Юрій Чмирь, голова обласної ради Геннадій Михайленко, голови районних державних адміністрацій, представники промислових підприємств. Путивльську делегацію очолив голова районної державної адміністрації Анатолій Косовський.

Всього у  виставці взяли участь більше  40 вітчизняних підприємств, більша частина  з яких – підприємства Сумщини. Путивльский район презентував продукцію ПВП «Сейм» - стельові інфрачервоні обігрівачі. Слід зазначити, що наша  експозиція викликала зацікавленість як у керівників районів, так і у гостей виставки.

Як зазначив Анатолій Косовський: "Якщо  незначна частина того, що представлено на виставці, буде впроваджено на практиці, вигода для нашого району та  області в цілому буде великою, бо представлені експонати виставки зорієнтовані на зменшення  обсягів споживання природного газу та економію бюджетних коштів..."

Як сподіваються організатори, сучасна обласна виставка закликана об`єднати виробників та споживачів для початку системної роботи по енергозбереженню в області. Ця робота повинна  вестись активно, тим більше, що Сумська область розраховує отримати державне фінансування своїх програм.