На засіданні колегії райдержадміністрації

27 лютого 2012 року відбулося засідання колегії Путивльської районної державної адміністрації, на якому обговорювались питання:

1. Про виконання бюджету району за 2011 рік.

2. Про підсумки економічного і соціального розвитку Путивльського району за 2011 рік.

3. Про хід виконання Програми підтримки малого підприємництва в Путивльському районі на 2011-2012 року за 2011 рік.

4. Про схвалення проекту Районної цільової програми «Дитячі меблі Путивльщини» на період до 2015 року.

5. Про схвалення проекту Програми розвитку фізичної культури і спорту в районі на 2012-2015 року.

Колегія відбулась під керівництвом голови Путивльської районної державної адміністрації А.І. Косовського. У засіданні взяли участь: керівники підприємств, установ, організацій, сільськогосподарських підприємств району, сільські голови, перший заступник міського голови, представники місцевої преси.

Всі доповідачі і виступаючі взяли активну участь у обговоренні питань.

За результатами колегії були прийняті відповідні проекти розпоряджень голови Путивльської районної державної адміністрації.