Андрій Деркач: «А тепер – ремонт дитячого відділення…»

На минулому тижні в комунальній установі Путивльської районної ради «Путивльська центральна районна лікарня» було завершено капітальний ремонт терапевтичного і неврологічного відділень. Разом з приймальною комісією там побував народний депутат України Андрій Леонідович Деркач.

Андрій Леонідович також відвідав інші відділення лікарні, побував в поліклінічному відділенні, де продовжуються ремонтні роботи. А потім в актовій залі лікарні відбулась зустріч народного депутата з трудовим колективом медичних працівників району.

Депутата в робочій поїздці супроводжували: перший заступник голови Сумської обласної ради Бояринцев О.А., начальник головного фінансового управління Сумської обласної державної адміністрації Южаков Є. І., голова Путивльської районної державної адміністрації Косовський А. І. і голова Путивльської районної ради Фесенко О. Д.

Головний лікар Кукульняк Я. В. від імені колективу установи щиро подякував народному депутату України Деркачу А. Л. за надану допомогу в організації і фінансуванні ремонтних робіт в лікарні. І, звичайно ж, за майбутній ремонт дитячого відділення.