Пошук на сайті

Шановні відвідувачі!

Офіційний сайт Путивльської районної державної адміністрації знаходиться за адресою: http://ptvl.sm.gov.ua/

Берегиня роду Зайцевих

Друк

Їх будинок важко назвати багатим. Тут немає модного зараз «євроремонту», коштовних нових меблів та інших обов’язкових атрибутів розкошу. Натомість є спортивні кільця, стареньке піаніно, смачні аромати бабусиних смаколиків, приготованих з любов’ю і турботою про рідних – все, що дуже точно відображає стиль життя сім’ї, повагу до захоплень домашніх, вміння своєчасно помічати і розвивати здібності і таланти.

В багатодітній родині Зайцевих виросло п’ятеро дітей і почесне звання «Мати-героїня» Галина Дмитрівна отримала нещодавно, коли діти уже стали дорослими і бабусю радують онуки…

Жила ця дружня родина, не вихваляючись успіхами, але підтримуючи один одного, бо була багата не грошима та коштовностями, а теплотою та взаєморозумінням.

Галина Дмитрівна, як і більшість путивлян, більшу частину життя – 35 років – пропрацювала на заводі радіодеталей. Окрім роботи, підтримувала міцну дружбу зі спортом, відмінно грала в настільний теніс, брала активну участь в художній самодіяльності.

Тому, чи треба дивуватися, що і діти любили і розуміли музику, із задоволенням займались спортом, були активними і помітними в навчанні і в житті. І при всьому цьому і в дитинстві, і в юнацтві, і в дорослому житті вони знають, що у них є дім, до якого вони можуть завжди повернутися, де їх зрозуміють і в горі, і  в радості, де їх щиро люблять…

Душею родини, її «серцем» завжди була і є Галина Дмитрівна. Вона допомагає виховувати онуків, підставляє при необхідності плече і дітям. Її люблять і поважають подруги, звертаючись за мудрою порадою.

Про таких людей кажуть, що у них світла душа. Вони нікому не бажають зла, зате щиро радіють чужим успіхам, вміють жити просто, зігріваючи своїм теплом оточуючих. В давнину про таких жінок казали, що вони є берегинями роду.

Від усієї душі вітаємо з почесною нагородою нашу путивльську Берегиню – Галину Дмитрівну Зайцеву! Щастя Вам, здоров’я, удачі у всіх справах, любові і поваги від рідних!