На апаратній нараді

26 березня 2012 року проведено апаратну нараду при голові Путивльської районної державної адміністрації , на якому розглядалось питання:

1.Про стан реалізації делегованих повноважень виконавчим комітетом Октябрської сільської ради.

У нараді прийняли участь: заступники голови Путивльської районної державної адміністрації, начальники відділів, секторів апарату Путивльської районної державної адміністрації, керівники структурних підрозділів Путивльської районної державної адміністрації, директор РЦСССДМ, головний лікар КУ Путивльської районної ради Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня», начальник управління ветеринарної медицини у Путивльському районі, начальник відділу Держкомзему у Путивльському районі, Октябрській сільській голова.

В ході наради заслухано довідку про  перевірки виконавчого комітету Октябрської сільської ради щодо виконання органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади.

За розглядом інформацію взято до відома. Октябрському сільському голові рекомендовано: до 01.05.2012 усунути недоліки виявлені при перевірці роботи виконкому Октябрської сільської ради щодо виконання органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади та до 04.05.2012 повідомити про проведену роботу голову Путивльської районної державної адміністрації.