ПУТИВЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ВІДСВЯТКУВАВ СВОЄ ПЕРШЕ 10-РІЧЧЯ

3 квітня у Путивльському міському ЦПР пройшло святкове дійство з нагоди 10-річчя реабілітаційної установи, на якому з вітаннями виступили голова райдержадміністрації А.І. Косовський, який передав центру подарунок від депутата Верховної ради А.Л. Деркача, та шановні гості - начальник відділу пільг та соціального обслуговування управління праці та соціального захисту населення Сумської обласної держадміністрації Т.І. Марченко, директор СОЦРДІ О.М. Сущенко.

Щирим та зворушливим був виступ колишнього директора територіального центру, яка у свій час створила відділення реабілітації, Л.П. Яценко. Добрим словом вона згадала керівників обласного Центру захисту інвалідів, ЦРЛ, всіх працівників центру, спонсорів, які багато років підтримують діяльність установи.

Гостей зустрів великий казковий кіт, який познайомив їх з виставкою, на якій експонувалися вироби, виготовлені вихованцями Центру.

Все свято проходило на сцені, що зображувала великий корабель – символ того, що плавання по життєвих хвилях вихованців тільки починається, а колектив педагогів буде для них завжди допомогою і підтримкою.

Підсумком свята стало вручення дітям – вихованцям Центру подарунків від місцевих підприємців та пастора місцевої церкви Євангелістів-Християн-баптистів Л.Ю. Ткачова.