Відбувся конкурс...

Проведено перший, районний тур

Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Вже п’ять років поспіль, за доброю традицією, започаткованою Національним агентством України з питань державної служби, проводиться Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець».

На виконання розпорядження голови Путивльської районної державної адміністрації 10 квітня 2012 року було проведено перший, районний тур Конкурсу, в якому взяли участь 18 державних службовців апарату та структурних підрозділів Путивльської районної державної адміністрації. Конкурс відбувся у двох номінаціях: «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».

Під час проведення конкурсу учасники протягом трьох годин проходили тестування на знання сучасного законодавства, знання комп’ютера, складали діловий документ, виконували інші складні завдання.

За підсумками конкурсу державні службовці, які отримають перші місця в кожній з номінацій, продовжать змагання у другому, обласному турі Конкурсу.

-------------------

Висловлюємо найщирішу вдячність директору Путивльської ЗОШ №1   Корнєвій Т. П. за щорічну допомогу в організації комп'ютерного тестування учасників Конкурсу.

Оргкомітет