ПОГЛИБЛЮЄМО МІЖНАРОДНУ СПІВПРАЦЮ – В ІНТЕРЕСАХ ЛЮДЕЙ

Сумщина отримала черговий транш гуманітарної допомоги зі Швейцарії

«Наш регіон підтримує дружні стосунки з багатьма державами. Людина є найвищою цінністю, тож розбудова соціальної сфери – пріоритетне завдання, спрямоване на покращення життя мешканців області», – зазначила заступник голови облдержадміністрації Тамара ІЩЕНКО.

З її слів, завдяки спільним зусиллям влади і благодійників триває оновлення матеріально-технічної бази лікувальних установ, інтернатних, загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів регіону.

Як повідомила Президент швейцарського об’єднання «Help Point Sumy» Маріанне ПІФФАРЕТТІ, «Конвой-2012/1» складається з 11 вантажівок та 1 легкового автомобіля для служби ДАІ області.

У складі гуманітарної допомоги – функціональні медичні ліжка та інші меблі для лікарень, матраци, медичні санітарні матеріали та обладнання, одяг і взуття, канцтовари, іграшки, допоміжні засоби для інвалідів.

Значну частину вантажу складає інструментарій для пожежно-рятувальних частин області, закладів пенітенціарної служби тощо.

«Свої зусилля ми спрямовуємо на надання допомоги саме тим установам, від роботи яких залежить здоров’я, безпека та життя людей», – наголосила Маріанне Піффаретті.

«Область зацікавлена у подальшій співпраці зі світовою спільнотою, у тому числі – з благодійним фондом «Help Point Sumy»», – зазначила Тамара Іщенко.

Близько 70% гуманітарних вантажів, що надходять в область, отримані саме від швейцарської асоціації «Help Point Sumy». За період співпраці з цим об’єднанням (з 2004 року) області надано гуманітарної допомоги на суму близько 1,5 мільйона євро.