ПАМ’ЯТЬ ЖИВА

Голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ поздоровив Героя Радянського Союзу Василя Панасовича БАТЄХУ з 67-ю річницею Перемоги

Губернатор передав єдиному на Сумщині Герою Великої Вітчизняної війни, що залишився серед нас, вітання від Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА та вручив листівку від Глави держави.

«Низько вклоняюся Вам та висловлюю глибоку вдячність за героїзм і військову звитягу, за мужність, виявлену в жорстоких боях з фашистськими загарбниками, за чесну самовіддану працю в роки повоєнної відбудови. Ваш життєвий подвиг гідний поваги», – йдеться в адресі.

Юрій Чмирь зазначив, що героїзм наших ветеранів, які боронили рідну землю від ворога назавжди залишиться в пам'яті народу, стане прикладом для наслідування молодому поколінню.

Губернатор побажав уславленому землякові здоров'я, добра, родинного затишку і висловив побажання, аби українці більше ніколи не знали страшного слова «війна».

Василь Панасович щиро подякував за увагу і турботу та привітав жителів Сумщини зі святом Великої Перемоги.

Марія Антонівна Батєха, жартома зауважила, що її стаж дружини Героя Радянського Союзу складає 67 років. Вона розповіла про романтичну історію знайомства з майбутнім чоловіком, про будні родини військового, часті переїзди з місця на місце. Та, попри усі клопоти, на першому місці у цього подружжя завжди була і є сім'я. 9 Травня вона зазвичай збереться за святковим столом, аби привітати один одного з Днем Перемоги.