У м. Путивлі пройшов урочистий мітінг до Дня Перемоги.

9 Травня 2012 року  на Площі Перемоги у м. Путивлі відбувся мітинг-реквієм присвячений 67-ї річниці з Дня Перемоги визволення від німецько-фашистських загарбників у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, на який прийшли люди багатьох поколінь, щоб схилити голови перед героями, перед подвигом великого народу.

Зі словами привітань до ветеранів виступили начальник головного фінансового управління Сумської обласної державної адміністрації      Южаков Є.І., голова Путивльської районної державної адміністрації Косовський А.І., голова Путивльської районної ради Фесенко О.Д., заступник Буринсько-Путивльського районного військового комісару Косов Д.В., отець Богдан настоятель Спасо-Преображенського собору

Від імені ветеранів з Днем Перемоги присутніх вітав ветеран Кургуз Іван Олександрович.

Після хвилини мовчання, до пам’ятника загиблим воїнам керівництвом району, представниками громадськості та мешканцями міста на знак глибокої шани та вічної пам’яті, були покладені вінки та квіти.

Як і належить, святкування Дня Перемоги завершилися урочистим обідом на честь переможців.