УВІЧНЮЄМО ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЇВ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ

Заступник голови облдержадміністрації Ігор ЯГОВДИК взяв участь у церемонії перепоховання останків воїна Радянської Армії Андрія ПУШКАРЯ в Бурині

«Сьогодні ми вписуємо ще одне ім’я у всенародний літопис Великої Вітчизняної війни. Нині вкрай важливо увічнити пам’ять загиблих співвітчизників, відродити кожну невідому сторінку Великої Перемоги, адже без минулого неможливо збудувати успішне майбутнє»,  – наголосив посадовець.

«Виконуючи Програму Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА «Україна для людей», ми відновлюємо історичну справедливість, виховуємо молодь на принципах патріотизму та любові до Вітчизни», – зазначив Ігор Яговдик.

В області триватиме пошук невідомих героїв, переконаний заступник голови облдержадміністрації, адже війна закінчиться лише тоді, коли буде поховано її останнього солдата.

Ігор Яговдик висловив вдячність російським та українським пошуковцям за проведену роботу.

Останки Андрія Пушкаря було віднайдено 2011 року в ході пошукових робіт Всеросійської «Вахти Пам’яті-2011» на території Мурманської області Російської Федерації пошуковим загоном «Север». Ім’я загиблого вдалося встановити за надписом на іменній ложці.

У ході спільних архівно-пошукових робіт з райдержадміністрацією Буринського району, районним військкоматом та українськими пошуковцями було встановлено, що батько загиблого Петро Кіндратович Пушкар мешкав у селі Сніжки Буринського району. Нині тут живуть їх нащадки.