На старті ІІ тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Цьогоріч п’ятий ювілейний конкурс за звання кращого державного службовця проводиться у контексті виконання Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 рр. «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», зокрема щодо вивчення положень нового законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства.

Конкурс покликаний виявити професійних та талановитих державних службовців, які удосконалюють свої професійні знання та навички шляхом самоосвіти.

Проведення І туру Конкурсу в апаратах та структурних підрозділах центральних органів виконавчої влади забезпечували 217 оргкомітетів.

У І турі Конкурсу в місцевих органах виконавчої влади взяли участь 6602 державних службовці, з них в номінації:

«Кращий керівник» -

- в обласних державних адміністраціях - 289 держслужбовців, ,

- в районних державних адміністраціях - 2166 держслужбовців;

«Кращий спеціаліст» -

- в обласних державних адміністраціях - 749 держслужбовців,

- в районних державних адміністраціях - 3398 держслужбовців.

В апаратах та структурних підрозділах центральних органів виконавчої влади та інших державних органів участь у першому турі Конкурсу взяли 2595 державних службовців.

У рамках І туру Конкурсу в місцевих органах виконавчої влади Сумської області створено 28 оргкомітетів, що на 2 оргкомітети менше ніж у 2011 році (30), із них: 18 – в районних державних адміністраціях, 1 – в апараті обласної державної адміністрації, 9 – в структурних підрозділах обласної державної адміністрації.

Взяли участь у конкурсних перегонах 443 ( у 2011 році – 424) державні службовці, із них в номінації «Кращий керівник» – 154 ( у 2011 році –  126), в номінації «Кращий спеціаліст» – 289 ( у 2011 році – 298).

Стабільно високу активність учасників конкурсних перегонів показують Білопільська –  41 (голова РДА Винокуров В.П.), Глухівська – 29 (голова Ткаченко О.О.), Роменська – 28 (голова Сєрік В.П.) та Сумська – 25 (голова Корнієнко І.О.) районні державні адміністрації.

Процедура Конкурсу проходила в районних державних адміністраціях, апараті та структурних підрозділах обласної державної адміністрації згідно графіку Оргкомітетів І туру з 04 по 13 квітня 2012 року.

Всього у конкурсних перегонах переможцями І туру в номінаціях «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст» стали – 52 особи, а саме : «Кращий керівник» – 25 осіб, із них 18 осіб представники районних державних адміністрацій, 7 осіб – апарат та структурні підрозділи облдержадміністрації;  «Кращий спеціаліст» – 27 осіб, а саме: 18 осіб представники районних державних адміністрацій, 9 осіб – апарат та структурні підрозділи облдержадміністрації.

ІІ тур Конкурсу в Сумській області відбудеться 29 травня 2012 року.

Під час проведення ІІ туру конкурсу особлива увага зосереджуватиметься на виявленні державних службовців з високим професійним рівнем вирішення складних завдань у сфері державного управління.

Персональний склад Оргкомітету ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»  Сумської області

Співголови:

Цупро

Олександр Миколайович

заступник голови-керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації

Демченко

Олена Миколаївна

начальник Управління державної служби Головдержслужби України в Сумській області, кандидат педагогічних наук

Заступник голови:

Варуха

Світлана Миколаївна

директор Сумського центру післядипломної освіти