День Європи у Путивльському районі

День Європи – це символи започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державними, що ґрунтується на спілках цінностях та інтересах. З нагоди святкування Дня Європи у травня 2012 року в загальноосвітніх навчальних закладах Путивльського району із залученням шкільних євро клубів були проведені «круглі столи» щодо європейської інтеграції України, конкурс знавців Європи, книжкові виставки, вікторини, ярмарки, засідання шкільних євро клубів.

Централізованою бібліотечною системою проведено: віртуальні подорожі «Мандруємо країнами Європи» (Веселівська, Новослобідська філії ЦБС), «Парад країн Європи» (дитяча бібіліотека), «Галопом по Європе» (Руднєвська філія ЦБС); бесіда «Україна знаходить себе у спільному європейському просторі» (Стрільниківська філія ЦБС); години спілкування «Багатолика Європа» (Мазівська філія ЦБС), «Європейський музичний віночок» (дитяча бібліотека); калейдоскоп подій «Сучасне обличчя Європи» (Мачулищанська філія ЦБС), «Європейський калейдоскоп» (Бояролежачівська філія ЦБС); заочна подорож «Столицями Європи» (В’язенська філія ЦБС); книжкова виставка «Ми - Європейці» (Бунякинська філія ЦБС).