СУМЧАНИ ПІДВИЩИЛИСЬ У КЛАСІ

Юрій ЧМИРЬ: «ПФК «Суми» виконав поставлене завдання – вийшов до І ліги першості України з футболу»

Про це голова облдержадміністрації зазначив після останнього матчу сумчан у нинішньому сезоні з Южненським «Реал-Фармом».

«Тріумфи наших спортсменів свідчать про те, що спорт на Сумщині набирає обертів. Підвищення у класі ПФК «Суми» – це мета до якої прагнули як футболісти, так і влада, адже Сумщина має давні футбольні традиції, які мають бути відроджені», – наголосив Юрій Чмирь.

За його словами, серед головних завдань, які буде поставлено перед ПФК «Суми» у І лізі – боротьба за чільне місце у першій п’ятірці найкращих команд.

«Ми задоволені, що змогли порадувати вболівальників та досягти позитивного результату у цьому сезоні – вийти до І ліги», – зауважив головний тренер ПФК «Суми» Ігор ЗАХАРЯК.

«До старту в І лізі на нас чекає низка тренувальних зборів та селекційна робота щодо підсилення складу команди», – поінформував керманич ПФК «Суми».

Загалом останній матч сезону 2011-2012 років першості України з футболу серед команд Другої ліги «біло-сині» провели на мажорній ноті за мінімального рахунку, перемігши непоступливих южненців.

Упродовж всього поєдинку перевага була на боці господарів. На 64-ій хвилині нападник ПФК «Суми» Сергій РЯБЦЕВ філігранним ударом голови відправив м’яча в сітку воріт гостей.

Відтак сумчани набрали 66 очок та стали чемпіонами першості України серед команд II ліги, групи А, та забезпечили собі путівку до I ліги.