СУМЩИНА – РЕГІОН АВТОМОБІЛІСТІВ, ДЕ ПОВАЖАЮТЬ СПОРТ ТА ШВИДКІСТЬ

За підтримки Юрія ЧМИРЯ 3 червня вперше на Сумщині стартує Чемпіонат України з ендуро-кросу

«Наша область виборола почесне право приймати змагання такого високого рівня, що свідчить про розвиток спорту на Сумщині, популяризацію здорового способу життя», – наголосив у ході брифінгу заступник голови облдержадміністрації Ігор ЯГОВДИК.

«У програмі змагань – перегони на мотоциклах та квадроциклах, під час яких найкращі спортсмени зі всієї України продемонструють свій клас, потужність автомобілів, водійську майстерність, силу духу та волю до перемоги», – повідомив посадовець.

На глядачів чекатимуть показові виступи квадроциклістів, гідроциклістів, конкурси, призи, подарунки та шоу-програма від артистів Сумщини, поінформував начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Олександр СТРЕЛЬЧЕНКО.

«Загалом у змаганнях візьмуть участь близько 100 спортсменів з Київської, Чернігівської, Черкаської, Одеської, Харківської, Кіровоградської, Сумської областей та АР Крим», – повідомив голова федерації автомотоспорту Сумської області Олексій ВАЛЯВСЬКИЙ.

За його словами, сумчани мають досвід подібних змагань, адже вже тричі брали участь у чемпіонаті з ендуро-кросу «Кубок Мотодім», де посідали перші та призові місця.

«Новий етап змагань «Кубок Мотодім» у Сумах пройде на абсолютно новій трасі. Гонка відбудеться у класах:  125-250 куб. см, 400 куб. см і більше, аматори,  ATV спорт та утилітарний. Окремим класом виступають квадроцикли», – поінформував Олексій Валявський.

Урочисте відкриття чемпіонату України з ендуро-кросу відбудеться о 12.00 в районі спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Зміна» по вулиці Рубіжній у Сумах, вздовж річки Псел.